Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Warsztaty w Prusie

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Panie krótko przedstawiły firmę i przeprowadziły z młodzieżą warsztaty na temat tego, jak napisać ciekawe Curriculum Vitae, które zainteresuje rekrutera i spowoduje, że kandydat zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Warsztaty z kierownikiem działu personalnego odbyły się 23 października 2015 r. w Zespole Szkół im. B. Prusa. Na godzinie wychowawczej w klasie IV technik organizacji reklamy odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy MARDOM: panią Joanną Groszkowską – kierownikiem działu personalnego oraz panią Eweliną Kownacką – specjalistką ds. rekrutacji i rozwoju.

Panie krótko przedstawiły firmę i przeprowadziły z młodzieżą warsztaty na temat tego, jak napisać ciekawe Curriculum Vitae, które zainteresuje rekrutera i spowoduje, że kandydat zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Opowiedziały również, jakie błędy najczęściej pojawiają się w CV.
Bardzo ciekawym punktem spotkania była ćwiczeniowa rozmowa kwalifikacyjna z uczniami.
Wychowawczyni Aleksandra Czyżewska i uczniowie serdecznie dziękują specjalistkom z MARDOMU za niezwykle pouczającą lekcję.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB