Eko Architektura – najlepsze domki letniskowe na rynku

Każdy z nas marzy o własnym domku letniskowym, w którym można zaznać upragnionego wypoczynku. W ostatnich latach znacząco wzrosła liczna Polaków, którzy za cel wakacyjnych podróży wybrali ojczysty kraj. Co więcej, wielu rodaków decyduje się na zakup ziemi w atrakcyjnych turystycznych kurortach, z myślą o zbudowaniu własnego domu letniskowego. Szybką realizację naszych planów zawdzięczamy firmie Eko Architektura, która jest liderem na rynku drewnianych domów letniskowych. Dyrektor firmy Przemysław Balcewicz opowie, co stoi za sukcesem przedsiębiorstwa.

Co takiego kryje się za sukcesem firmy Eko Architektura?

Eko Architektura to przede wszystkim ludzie. Mowa tu zarówno o pracownikach, jak i klientach. Od zawsze zadowolenie naszych klientów było dla nas najważniejsze. Z tego względu Eko Architektura tworzy wysokiej jakości drewniane domki letniskowe na zamówienie. Nasi klienci mają do wyboru gotowe projekty, których liczba umożliwia znalezienie domu spełniającego wszystkie wymagania, jak i indywidualne projekty na zamówienie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i we współpracy z naszymi najlepszymi architektami tworzymy wizje odpowiadające Państwa potrzebom. Oferowane przez nas konstrukcje to komfortowe budynki o różnym metrażu. Największe posiadają powierzchnię przekraczającą 100m2.  W zależności od potrzeb klientów, każdy z drewnianych domków może zostać ocieplony, a także posiadać dobudowaną kondygnację.  Realizacja standardowych projektów nie powinna przekroczyć 6 tygodni. W przypadku indywidualnych projektów, czas może się nieznacznie wydłużyć.

Dlaczego Eco Architektura postawiła na drewno?

Wybór drewna nie był przypadkowy. Jego dobroczynne właściwości na nasze zdrowie znane były od dawna. Drewno to materiał:

  • Termoizolacyjny,

  • Ekologiczny,

  • Estetyczny,

  • Wytrzymały,

Drewno od zawsze uchodziło za materiał ekskluzywny. Nasze domki letniskowe zostały wykonane z najwyższej klasy pochodzącego z północnych rejonów naszego  kraju drewna sosnowego oraz jodłowego. To ono jest kluczem o naszego sukcesu. Drewno posiada właściwości elektrostatyczne. Dzięki nim kurz oraz liczne alergeny  nie unoszą się w powietrzu. Oprócz tego drewno wykazuje właściwości higroskopijne. Oznacza to, iż pochłania nadmiar znajdującej się w powietrzu wilgoci, a w sytuacji, gdy powietrze jest zbyt suche, oddaje je. Niewielu wie, iż każde drzewo posiada niepowtarzalny zapach. Wszystko dzięki olejkom eterycznym znajdującym się w jego żywicy. Codzienne wdychanie przyjemnej woni, korzystnie wpływa na nasze drogi oddechowe. Decydując się na zakup drewnianego domu, nie tylko przyczyniamy się do ochrony środowiska, ale i oszczędzamy. Drewno zatrzymuje ciepło, dzięki czemu znacznie zaoszczędzimy na jego ogrzewaniu.

Jak wygląda kwestia gwarancji?

Wszystkie nasze drewniane konstrukcje objęte są pięcioletnią gwarancją. W przypadku drewnianych części konstrukcyjnych, gwarancja została wydłużona do lat dziesięciu.  W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom maksimum zadowolenia. W przypadku zażalenia szybko staramy się naprawić powstały błąd poprzez wymianę uszkodzonego elementu. Ważne jest, by przez cały okres gwarancji zachować dokumenty gwarancyjne. Jest to niezwykle ważne, gdyż dokument ten zawiera wszelkie informacje dotyczące projektu i charakterystyki zawartych w nim elementów konstrukcyjnych. Jesteśmy firma, która dużą wagę przywiązuje do szczegółów. Z tego względu każdy z  naszych klientów po otrzymaniu wybranego modelu domku, otrzymuje szczegółową instrukcję, dotyczącą konserwacji drewna. Drewno jest produktem naturalnym. Z tego względu wraz z upływem czasu na jego powierzchni powstają pęknięcia oraz przetarcia. Uspokoję Państwa, iż są to wyłącznie ślady, oznaczające, iż drewno się starzeje. W żaden sposób nie wpływa to na bezpieczeństwo konstrukcji. Niemniej jednak, każdą z konstrukcji należy zabezpieczyć przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, charakterystycznych dla naszego klimatu. O tym jednak zostaną Państwo poinformowani podczas składania zamówienia.

kurier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *