Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Sporządzono 5 Niebieskich Kart

Autor zdjęcia: www.kwp.radom.pl

Podziel się:

Wzmożone patrole policji wpłynęły na bezpieczeństwo na drogach. Nie odnotowano żadnych zdarzeń na drodze. Natomiast funkcjonariusze wielokrotnie interweniowali podczas rodzinnych awantur.

Podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia na drogach powiatu pułtuskiego było bardzo bezpiecznie. Policja nie odnotowała żadnych kolizji oraz wypadków. Zatrzymano jednego nietrzeźwego kierującego. Natomiast ten czas okazał się wyjątkowo „nie-rodzinny”. Pułtuscy funkcjonariusze aż 25 razy musieli interweniować w domach podczas kłótni rodzinnych. Sporządzono 5 Niebieskich Kart ,które są wypełniane w przypadku podejrzenia stosowania przez domownika przemocy wobec swoich najbliższych. Podczas jednej z takich interwencji domowych mężczyzna stosujący przemoc wobec swojej rodziny został zatrzymany a następnie decyzją pułtuskiej prokuratury otrzymał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do rodziny oraz natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania.

Źródło: www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: ????Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. ??Swoją stronę założysz TUTAJ ".??Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach?

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB