Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wigilia Winnicka

Podziel się:

Szczególny nastrój panujący na spotkaniu, ciepła wręcz rodzinna atmosfera przyczyniły się do tego, że seniorzy z uśmiechem na twarzach dziękowali za pamięć o nich i zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór.

W Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane dla osób starszych,samotnych z terenu gminy Winnica.
Gospodarzem spotkania był: Wójt Gminy Winnica - Mariusz Kowalewski oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy -Wioletta Zawadzka. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście; ks. proboszcz Zbigniew Paweł Maciejewski, ks. proboszcz Jarosław Bukowski, sekretarz gminy-Pani Jadwiga Pydynowska, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy- Pan Andrzej Zaręba.

Na początku spotkania Wójt Gminy- Mariusz Kowalewski przywitał wszystkich przybyłych na spotkanie i złożył życzenia świąteczne. Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy przygotowali kolędy pod kierunkiem Pani Moniki Paszkowskiej.

W kolejnej części spotkania policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przedstawili program edukacyjny dla seniorów w zakresie profilaktyki i bezpieczeństwa na drodze i w domu. Następnie odbyło się dzielenie opłatkiem, składanie sobie życzeń oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Szczególny nastrój panujący na spotkaniu, ciepła wręcz rodzinna atmosfera przyczyniły się do tego, że seniorzy z uśmiechem na twarzach dziękowali za pamięć o nich i zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór.
Wójt Gminy Winnica składa serdeczne podziękowanie dyrektorowi i pracownikom Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy za pomoc w organizacji i przygotowaniu spotkania wigilijnego.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB