Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ponownie palił się śmietnik

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Strażacy znowu mieli pracowity tydzień. Byli wzywani min. do pożaru, który okazał się fałszywy. Usuwali także skutki wypadków drogowych.

Jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego, w minionym tygodniu uczestniczyły w 7 zdarzeniach:

14 grudzień
Jeden zastęp z OSP Dzierżenin (3 ratowników) usunął oberwany konar drzewa przy wejściu do szkoły podstawowej w Gzowie. Konar stwarzał zagrożenie wchodzącym do budynku.

15 grudzień
Jeden zastęp z JRG (5 strażaków) ugasił pożar śmietnika kontenerowego w Pułtusku ul. Plac Teatralny.

19 grudzień
Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) usunęły skutki wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Kleszewo gm. Pułtusk. W zdarzeniu odnotowano trzy osoby poszkodowane. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu środków transportu.
Jeden zastęp z JRG ( 4 strażaków) został zadysponowany do zadymienia budynku jednorodzinnego w Pułtusku przy ul. Adama Mickiewicza. Przybyły na miejsce zastęp nie stwierdził pożaru. Alarm okazał się fałszywy.
Trzy zastępy : JRG (4 ratowników), OSP Pokrzywnica (5 ratowników) i OSP Trzepowo (6 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego z motocyklem w miejscowości Budy Ciepielińskie gm. Pokrzywnica. W wypadku obrażeń doznał kierowca motocykla. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

20 grudzień
Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) usunęły skutki kolizji samochodu osobowego, który uderzył w słup betonowy w m. Przemiarowo. Osób poszkodowanych w zdarzeniu nie odnotowano. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachownie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar śmieci na dzikim wysypisku w miejscowości Kleszewo gm. Pułtusk.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB