Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Dar od zarządu mleczarni

Podziel się:

Dar zawierają produkty wytwarzane w zakładzie mleczarskim. Paczki trafią do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, mieszkających na terenie gminy Winnica.

Zarząd Zakładu Mleczarskiego w Winnicy Spółki z o.o., podarował Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Winnicy, 200 paczek o łącznej wadze około 900 kg.
Paczki zawierają produkty wytwarzane w zakładzie mleczarskim. Dar trafi do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, mieszkających na terenie gminy Winnica.
Ofiarowanie tego typu prezentu, przez zarząd mleczarni, jest już tradycją przedświąteczną.
Na ręce Wójta Gminy Winnica Mariusza Kowalewskiego przekazała go Barbara Rudnik, prezes zarządu firmy mleczarskiej w Winnicy. Obecna była Wioletta Zawadzka kierowniczka Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB