Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Nowe radiowozy dla pułtuskiej Policji

Autor zdjęcia: www.kwp.radom.pl

Podziel się:

16 grudnia 2015 r. uroczyście zostały przekazane nowe samochody dla pułtuskiej Policji. Nowy sprzęt - dwa radiowozy oznakowane i jeden radiowóz nieoznakowany sfinansowały władze samorządowe.

Już od dziś na terenie miasta oraz powiatu pułtuskiego będzie można zobaczyć nowe radiowozy, które właśnie otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku. 16 grudnia 2015 uroczyście sprzęt został przekazany. 3 nowe samochody zakupione zostały ze środków pochodzących z budżetów lokalnych samorządów. Radiowóz nieoznakowany Kia Ceed został zakupiony przez Urząd Miasta Pułtusk, natomiast dwa radiowozy oznakowane Skoda Yeti pułtuscy policjanci otrzymali od Starostwa Powiatowego w Pułtusku oraz Samorządów gminy Winnica i Pokrzywnica. Kia trafi do Wydziały Kryminalnego a Skody do dzielnicowych z Pułtuska i Posterunku w Pokrzywnicy.
Będą one stanowić duże wzmocnienie sprzętowe dla pułtuskiej Policji w działaniach realizowanych na rzecz społeczeństwa. Nowe radiowozy mają szczególne znaczenie dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz sprawnego i skutecznego interweniowania.

sierż.szt Alicja Bobińska, KPP Pułtusk

Źródło: www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB