Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Zbierali żywność

Podziel się:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w ramach Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Trójeczka” zebrali - aż 950 kg produktów trwałych, dla potrzebujących rodzin z rejonu szkoły.

„Na miły Bóg,
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać”
- śpiewał Stanisław Soyka

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Trójeczka” wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i pracownikom pułtuskich sklepów: „Tesco” i „Biedronka” za udział w „Bożonarodzeniowej Zbiórce Żywności”, która odbyła się w dniach 4 – 5 XII 2015 r. i przyniosła nam, partnerowi organizacji pozarządowej „Fundacja Bank Żywności w Ciechanowie”, „owoce” w postaci 950 kg produktów trwałych.
W najbliższych dniach Stowarzyszenie przekaże je potrzebującym rodzinom z rejonu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.
Nasze działanie uruchomiło olbrzymie ilości dobrej energii i pokazało, jak ważne jest dla nas wszystkich dzielenie się z drugim człowiekiem. Nauczyło nas solidarności, pokazało, ile drzemie w
każdym pokładów dobroci. Emocje, jakie towarzyszyły dzieciom i dorosłym – wolontariuszom – to bezcenne przeżycia i doświadczenia na przyszłość. To nie jest koniec.
To dopiero początek kolejnych bezinteresownych działań, które mamy nadzieję, dzięki
Państwa ofiarności, kontynuować.

Serdeczne dzięki - Zarząd i członkowie
Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Trójeczka”Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB