Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Słodka paczka od uczniów Prusa

Podziel się:

Akcja spotkała się z dużym odzewem i dzieci po raz kolejny otrzymały paczkę ze słodkościami. Radość dzieci była ogromna.

Uczniowie Zespołu Szkół po raz kolejny pokazali, ze mają wielkie serca i zależy im na dobru dzieci. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariusza odbyła się zbiórka słodyczy dla podopiecznych pułtuskiej świetlicy środowiskowej „Słonecznikowa Brać”.
Akcja spotkała się z dużym odzewem i dzieci. Po raz kolejny otrzymały paczkę ze słodkościami. Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariusza: Justyna Rachuba-Mućka i Aleksandra Czyżewska wraz z wolontariuszkami, Joasią Cabaj i Karoliną Suską przekazały dzieciom słodycze.
Ich radość była ogromna, a w dowód wdzięczności podopieczni świetlicy zaśpiewali pastorałki i przekazali przygotowane przez siebie prace plastyczne.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB