Wtorek, 17 października 2017. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

PALK: Łatwa wygrana MOSiRu Ciechanów

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Kapitalne trzy kwarty w wykonaniu Marcina Poznańskiego – 5 celnych trójek. Mecz można powiedzieć do jednego kosza.

Faworyt ligi, czyli MOSiR Ciechanów nawet w znacznym osłabieniu, nie dał najmniejszych szans na zwycięstwo – osłabionym Poplotom.
Kapitalne trzy kwarty w wykonaniu Marcina Poznańskiego – 5 celnych trójek, spowodowały, że w czwartej kwarcie mógł sobie więcej odpocząć.
Mecz można powiedzieć do jednego kosza, choć w pierwszej kwarcie przez kilka minut, to Poploty prowadziły w meczu. Fatalna druga kwarta, gdzie Poploty celnie trafiły dopiero na 1,30 minuty przed końcem kwarty.

Poploty – MOSiR Ciechanów 23:65 (7:16. 4:19, 6:17, 6:13)

Poploty: Piotr Zientarski 10 punktów, Paweł Karaśkiewicz 2, Marcin Jasiński 4, Robert Włodarczyk 5.

MOSiR: Jarosław Siwek 10 punktów, Marcin Poznański 19, Adam Nałęcz 10, Maciej Wojdat 2, Kacper Wroński 9, Paweł Ryms 10, Paweł Woźniak 3, Adam Stańczak 2.

W inny meczu kolejki PALK, Kontra Przasnysz pokonała Basket OSiR Serock 54:47. O zwycięstwie Kontry przesądziła czwarta kwarta.

Kontra Przasnysz – Basket OSiR Serock 54:47 (13:10, 17:19, 7:12, 17:6)

Kontra: Adrian Ćwik 8 punktów, Kamil Stępski 5, Wojciech Skowroński 9, Zdzisław Zyskowski 6, Piotr Witka 19, Kamil Rutkowski 4.

Basket: Rafał Segiet 17, Błażej Durjasz 2, Piotr Kopacz 2, Adam Tański 22.