Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

PALK: Mazurzy – Ballers 53:43

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Bardzo dobre zawody zagrał Rafał Wiernicki – wręcz kapitalnie w pierwszej kwarcie, gdzie trafił trzy razy za „3” punkty, a w całym meczu czterokrotnie. Natomiast w czwartej kwarcie świetnie zagrał Marek Piotrowski.

Mazurzy pokonali Ballers w najciekawszym meczu Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Bardzo dobre zawody zagrał Rafał Wiernicki – wręcz kapitalnie w pierwszej kwarcie, gdzie trafił trzy razy za „3” punkty, a w całym meczu czterokrotnie. Natomiast w czwartej kwarcie świetnie zagrał Marek Piotrowski, gdzie trzykrotnie rzuca za „3”, czym faktycznie pieczętuje zwycięstwo.
Ballers w odpowiedzi miała tylko Bartka Trojgo, który cztery razy trafił za 3 punkty.
Szkoda, że w zespole Ballers na parkiecie nie było Mateusza Gródka, Macieja Gregajtysa, Tomasza Karwańskiego czy Michała Kasztelana. Można śmiało powiedzieć – czterech wyszło by w pierwszej piątce. Mecz pewnie byłby jeszcze bardziej zacięty.
Rafałaowi Wiernickiemu należy życzyć, aby w najbliższym meczu Pultovi wyszedł w pierwszej piątce i też tak skutecznie trafiał.

Mazurzy – Ballers 53:43 (17:14, 5:13, 10:7, 21:9)

Mazurzy: Krzysztof Wiernicki 10 punktów, Rafał Miłoszewski 1, Paweł Ulatowski 3, Rafał Wiernicki 22, Marek Piotrowski 11, Brandon Waarbroek 5.

Ballers: Adrian Rosłoniec 6, Bartosz Trojgo 17, Mateusz Wroński 3, Marcel Kapuściński 7, Sebastian Kostecki 9.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB