Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Dymiło się w szpitalu

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Zastępy straży pożarnej ośmiokrotnie wyjeżdżały do usuwania drzew i gałęzi w skutek silnego wiatru.

W ostatnim tygodniu jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 16 zdarzeniach:

07 grudzień
Jeden zastęp z JRG i jeden z OSP Pokrzywnica usunęły pochylone drzewo na terenie gimnazjum w Dzierżeninie gm. Pokrzywnica. Drzewo zagrażało osobom przebywającym na terenie szkoły, pieszym przechodzącym po chodniku i osobom oczekującym na przystanku autobusowym.

08 grudzień
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Głodowo (4 strażaków) ugasiły pożar śmieci w miejscowości Boby gm. Pułtusk.
Trzy zastępy z JRG (8 strażaków) ugasiły pożar sadzy w kominie budynku wielorodzinnego w Pułtusku przy ul. 3 Maja.

10 grudzień
Trzy zastępy z JRG (9 strażaków) zostały zadysponowane do Szpitala Powiatowego w Pułtusku, gdzie zauważono zadymienie w jednym z pomieszczeń socjalnych.
Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) został zadysponowany do plamy oleju w Pułtusku na ul. Rondo Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

11 grudzień
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar sadzy w kominie budynku jednorodzinnego w miejscowości Mystkówiec-Szczucin gm. Zatory.
Pięć zastępów Straży Pożarnej (18 strażaków) zostały zadysponowane do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Sokołowo Włościańskie gm. Obryte. Spaleniu uległo wyposażenie jednego pomieszczenia w domu. Podczas pożaru podtruciu dymem uległa lokatorka domu, którą karetka pogotowia zabrała do Szpitala Powiatowego w Pułtusku.

13 grudzień
Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar śmietnika kontenerowego w pułtusku na ul Wojska Polskiego.

Ponadto w dniu 13 grudnia zastępy straży pożarnej ośmiokrotnie wyjeżdżały do usuwania drzew i gałęzi w skutek silnego wiatru.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB