Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wystrój świąteczny w Trójce

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Czyż nie jest to piękny i uroczy widok, wprowadzający w zadumę adwentową. Sami państwo widzicie, że jest. Nic dodać, nic ująć.

Bardzo wyjątkowe, interesujące i piękne wystroje przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uatrakcyjniają uczniom naukę w szkołach.
Dziś pokazujemy wystrój przygotowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Pułtusku pod kierownictwem pomysłodawczyni pani Małgorzaty Karkowskiej i wykonany wspólnie z paniami: Beatą Borczyńską, Małgorzatą Załoga i Agnieszką Jasińską oraz panem Michałem Mitkowskim.

Czyż nie jest to piękny i uroczy widok, wprowadzający w zadumę adwentową. Sami państwo widzicie, że jest. Nic dodać, nic ująć.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB