Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zatrzymany z dużą ilością marihuany

Autor zdjęcia: www.kwp.radom.pl

Podziel się:

24 latek marihuanę ukrył w samochodzie, którym się poruszał. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku na jednym z pułtuskich osiedli zatrzymali mężczyznę.

Mężczyzna zatrzymany z dużą ilością marihuany. Policjanci przedstawili zarzut posiadania oraz uprawy konopi indyjskiej. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku na jednym z pułtuskich osiedli zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyku. 24 latek marihuanę ukrył w samochodzie, którym się poruszał. Funkcjonariusze po przeprowadzonych czynnościach mężczyźnie przedstawili zarzut posiadani narkotyków oraz uprawy konopi indyjskiej. Mieszkańcowi gm. Gzy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż szt. Alicja Bobińska

źródło: www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB