Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Utwardzą teren kostką

Podziel się:

Z obu stron jezdni, na styku z tak zwaną zebrą, ułożona będzie kostka betonowa. Jeszcze w tym tygodniu, Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. planuje ułożenie kostki.

W związku z licznymi pytaniami informuję, że nowe przejście dla pieszych na ulicy Jana Pawła II, wykonane zostało na podstawie projektu mgr inż. Marcina Zagojskiego z Biura Projektowego w Warszawie. Wykonanie projektu zleciła Gmina Pułtusk. Z obu stron jezdni, na styku z tak zwaną zebrą, ułożona będzie kostka betonowa. Jeszcze w tym tygodniu, Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. planuje ułożenie kostki od strony C.H. Żuraw.
Od strony marketu Topaz, kostka zostanie ułożona po przestawieniu tablicy reklamowej - trwają rozmowy z jej właścicielem. Oznakowanie poziome na jezdni /zebra/ wykonane zostało wcześniej, ze względu na konieczność , jak najszybszego zapewnienia bezpieczeństwa osobom korzystającym z usług marketów.

Zbigniew Tołłoczko
Rzecznik Prasowy Spółek Gminy Pułtusk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB