Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Nowe przejście dla pieszych, nowe wiaty

Podziel się:

Od kilku dni montowane są nowe wiaty przystankowe zakupione przez Gminę Pułtusk, w ilości 16 sztuk. Pierwsze 5 wiat, o wartości 29.943,12 zł brutto, powstaje w ramach programu "Transport Miejski".

Po otwarciu C.H. ŻURAW, wzmógł się ruch pieszych przekraczających ulicę Jana Pawła II pomiędzy marketami. W dniu dzisiejszym, pracownicy Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Spółki z o.o. zbudowali nowe przejście dla pieszych malując na jezdni tzw. zebrę.
Od kilku dni montowane są nowe wiaty przystankowe zakupione przez Gminę Pułtusk, w ilości 16 sztuk. Pierwsze 5 wiat, o wartości 29.943,12 zł brutto, powstaje w ramach programu "Transport Miejski". Związane są one z obsługą transportu na pętli komunikacyjnej przez kładkę. Dwie wiaty będą w Grabówcu, po jednej: przy budynku szpitala, przy ul. Staszica oraz ul. Gajkowicza - niektóre już stoją czekając na ułożenie posadzki z kostki betonowej. Pozostałe 11 wiat przystankowych, o wartości 62.003,07 zł brutto, również znajdzie swoje miejsce na terenie miasta i gminy Pułtusk. Montaż konstrukcji oraz roboty związane z posadowieniem w terenie, wykonują pracownicy PPUK Sp. z o.o.

Zbigniew Tołłoczko
Rzecznik Prasowy Spółek Gminy Pułtusk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB