Piątek, 28 lipca 2017. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Sukces Marceliny Komorowskiej

Podziel się:

Wielki sukces indywidualny odniosła Marcelina Komorowska, która zajęła I miejsce w rozgrywkach na szachownicy dziewcząt.

Pułtuscy szachiści wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich (30 minut na partię), które odbyły się w Wesołej k.Warszawy zostały rozegrane Pułtusk reprezentowała drużyna PSP nr 4 im.Ireny Szewińskiej w składzie: Hubert Groszkowski, Dominik Pankratjew, Jan Kaczorowski (kl.II), Marcelina Komorowska (kl.VI).
W swoim debiucie drużyna zajęła 32 miejsce na 92 startujące w zawodach (awans z 54 pozycji rankingu startowego).
Natomiast 28 listopada odbyły się II Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Szybkich. W kategorii chłopców do lat 9 wysokie IV miejsce zajął Jan Kaczorowski zdobywając V kategorię szachową. Wśród chłopców do lat 14, miejsce VII zajął Damian Napiórkowski, uczeń IV klasy PSP nr 2. Ponownie I miejsce w rozgrywkach dziewcząt zajęła Marcelina Komorowska.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.