Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ćwiczeniowe rozmowy kwalifikacyjne w Prusie

Podziel się:

Uczniowie usłyszeli wiele bardzo cennych uwag Pani dr Czerwińskiej. Bardzo interesująco przedstawiono metody autoprezentacji. Pani doktor zwróciła uwagę młodzieży na to,  jak ważne jest pierwsze wrażenie i umiejętność wzbudzenia pozytywnych emocji.

W Zespole Szkół im. B. Prusa odbyło się spotkanie klas IV Technikum z Panią dr Bożeną Józefów Czerwińską - przedstawicielem Akademii Humanistycznej. Pani  dr Czerwińska w bardzo interesujący sposób przedstawiła metody autoprezentacji oraz zwróciła uwagę młodzieży na to,  jak ważne jest pierwsze wrażenie i umiejętność wzbudzenia pozytywnych emocji.
Uczniowie mieli też okazję odbyć ćwiczeniową  rozmowę kwalifikacyjną i poznać zasady, o których należy pamiętać rozmawiając z przyszłym pracodawcą.
Dyrekcja oraz wychowawca klasy IV TOR serdecznie dziękują Pani dr Bożenie Józefów Czerwińskiej za niezwykle pouczające zajęcia. 

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB