Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Pultovia przegrywa na własnym parkiecie

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Pułtuszczanie natomiast w sobotę byli wyjątkowo nieskuteczni, popełnili masę strat piłki. Ogólnie mówiąc, nie był to dobry mecz w wykonaniu Pultovi. W zespole Nenufaru klasą był zawodnik ograny na parkietach II Ligi - Arkadiusz Gąsiorek.

Pultovia doznała na swoim parkiecie pierwszej w tym sezonie III ligi porażki. Pogromcą pułtuszczan okazał się NENUFAR Ełk. Goście byli zdecydowanie lepszym zespołem na boisku pod każdym elementem. Technika rzutów, celność, przemyślane konstruowanie akcji, obrona (zbierali zdecydowaną większość piłek). Umiejętne kierowanie młodym zespołem na parkiecie, przez dwóch doświadczonych zawodników - doprowadziły do przekonującego zwycięstwa.
Pułtuszczanie natomiast w sobotę byli wyjątkowo nieskuteczni, popełnili masę strat piłki. Ogólnie mówiąc, nie był to dobry mecz w wykonaniu Pultovi. Mecz pokazał trenerowi Łukaszowi Miłoszewskiemu nad czym trzeba mocniej pracować. Jednego nie można było w tym meczu zawodnikom Pultovi odmówić - serca i zdrowia, które zostawili w tym meczu.
Wynik meczu rozstrzygnięty był już w zasadzie po pierwszych dwóch kwartach. Punkty w tej części kwarty zdobywali głównie Robert Włodarczyk i Maciej Gregajtys. Michał Lechmański zaczął trafiać systematycznie w trzeciej i czwartej kwarcie.
W zespole Nenufaru klasą był zawodnik ograny na parkietach II Ligi - Arkadiusz Gąsiorek.

Pultovia - Nenufar Ełk 73:88 (20:26, 15:24, 16:26, 22:12)

Pultovia: Maciej Gregajtys 17 punktów, Michał Lechmański 26, Mateusz Gródek 11, Robert Włodarczyk 12, Robert Rutkowski 4, Konrad Putrzyński 3.

Nenufar: Dominik Zieliński 9, Paweł Walak 16, Karol Romatowski 10, Samuel Hartung 2, Jakub Stanisłajtys 12, Maciej Łowczyk 6, Kamil Pawłowski 14, Arkadiusz Gąsiorek 25.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB