środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Czy Nuszkiewicz, to ten nasz Burmistrz Nuszkiewicz?

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Według stanu KRS – stan na dzień 26.11.2015 roku w rubryce Rada Fundacji – dane osób wchodzących w skład organu widnieje: Krzysztof Jan Nuszkiewicz – jest podany cały PESEL, zaczynający się od cyfry 74.

Radny Ryszard Befinger na sesji Rady Miejskiej w punkcie interpelacje zapytał Burmistrza Krzysztofa Jana Nuszkiewicza o jego związki z Świętokrzyską Fundacją „Blisko Ludzi”. Z dokumentów, jakie na sesji przedstawił radny, ma wynikać że Krzysztof Jan Nuszkiewicz zasiada w Radzie Fundacji. W tej radzie zasiada również osoba, która nazywa się Rafał Siemieniecki. Osoba o takim nazwisku jest również wymieniana w kontekście spółki, która buduje Żłobek przy ulicy Krajewskiego w Pułtusku – Smart Blocks sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 81. Nazwa tej samej spółki przewijała się przy słynnej „pułtuskiej budzie”, jak nazywali mieszkańcy inwestycję w okresie letnim koło fontanny. Według KRS - stan na dzień 27.11.2015 godzina 16:27 - Prezesem spółki jest pan Rafał Siemieniecki. Natomiast kapitał zakładowy tejże spółki, która buduje nam żłobek, wynosi 20 tysięcy złotych.

Burmistrz Krzysztof Jan Nuszkiewicz odpowiadając na interpelację radnego Ryszarda Befingiera w tej sprawie mówi: „Radny insynuuje jakobym był członkiem Fundacji Świetokrzyskiej, odpowiadam – nie jestem”.

Według stanu KRS – stan na dzień 26.11.2015 roku w rubryce Rada Fundacji – dane osób wchodzących w skład organu widnieje: Krzysztof Jan Nuszkiewicz – jest podany cały PESEL, zaczynający się od cyfry 74. Jest również Rafał Siemieniecki i jest podany PESEL, który jest zbieżny z numerem PESEL - Prezesa spółki Smart Blocks sp. z o.o., a według KRS stan na dzień 27.11.2015 roku jest to Rafał Siemieniecki.

Fundacja zgodnie z KRS może min. zajmować się pozostałym doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania; działalnością wspomagającą edukację; badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych oraz nauk społecznych i humanistycznych. Jest również wpisana np. pozostała usługowa działalność gastronomiczna, przygotowywanie i podawanie napojów.

Według dokumentu, który pokazywał na sesji radny Ryszard Befingier organem sprawującym Fundacji, która została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 27.08.2010 roku – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. precz z psl #1868999 | 185.24.*.* 29 lis 2015 16:37

  Każdy zajął się Nuszkiewiczem ale zwróćcie uwagę kto jest organem sprawującym,MINISTERSTWO ROLNICTWA-zbieg okoliczności , czyli znów "nasz" T.N.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. fiks #1868862 | 83.24.*.* 29 lis 2015 13:35

  Jeśli to on, to czy nie wstydem i świństwem jest okłamanie wszystkich radnych. Powoli, powoli ciemnieją chmury nad burmistrzem. Pewnie niedługo zagrzmi i jasny piorun walnie. Tak ćwierkają wróbelki.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. zolda #1868696 | 94.254.*.* 29 lis 2015 01:14

  Jak się wejdzie w KRS to Krzysztof jan Nuszkiewicz jest tam jako jeden z Radnych. Według ustawy może być radnym fundacji/stowarzyszenia (o ile nie podlega ono pod daną gminę - w tym wypadku Pułtusk) więc wyborów nie będzie, natomiast wstydem jest dla burmistrza, że jego kumpel z rady tego stowarzyszenia "wygrywa przetargi" w naszym mieście....

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. pomoc #1868626 | 83.24.*.* 28 lis 2015 21:37

  Może ktoś raczy zapytać p. Kamińskiego to CBA szybko nam odpowie czy to ten sam Nuszkiewicz. Jeśli tak to i w oświadczeniu majątkowym nie podał prawdy!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. robert #1868409 | 188.146.*.* 28 lis 2015 15:19

  UF SIĘ NAROBIŁO - CZYLI BĘDĄ WYBORY

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (8)