Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ruszyła liga siatkówki

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Faworyci nie zawiedli w I kolejce Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Revolta, Drink Team, X-Volley Karniewo pewnie wygrali swoje spotkania.

Rozpoczęły się rozgrywki Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Organizatorem rozgrywek jest MOSiR Pułtusk. Pomysłodawcą i koordynatorem Janusz Pawlak, a sędzią głównym zawodów Andrzej Krawczyński. Mecze są rozgrywane w sali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pułtusku.
Do rozgrywek w sezonie 2015/16 zgłosiło się osiem drużyn. Grać będą następującym systemem: Pierwsza runda będzie rozgrywana w dwóch grupach A i B, systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które w grupach zajmą miejsca I i II, grać będą w finale A o mistrzostwo PALS systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które w grupach zajmą miejsca III i IV, grać będą w finale B o miejsca 5 – 8, również systemem „każdy z każdym”.
W minioną niedzielę rozegrano cztery mecze: Revolta (Mistrz ubiegłorocznych rozgrywek PALS) - Wybuchowe Muchomorki (młodzież z Liceum) wynik spotkania: 2-0 (25-10 i 25-15), w drugim; Drink Team – Golądkowo 2-0 (25-13 i 25-15),w trzecim: FML Pułtusk – BOMB SQUAD 2-0 (25 – 15 i 25 -22) i czwartym: X-Volley Karniewo – Akcent Pułtusk 2-0 (25-23 i 25-15).

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB