Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Nie będzie specjalnej strefy ekonomicznej

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Jedną z najważniejszych decyzji, jakie wczoraj usłyszeliśmy na długiej sesji była informacja odczytana przez panią asystent Burmistrza Miasta Pułtuska, że nie będzie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Działo się wczoraj dużo na sesji Rady Miejskiej w Pułtusku. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie wczoraj usłyszeliśmy na długiej sesji była informacja odczytana przez panią asystent Burmistrza Miasta Pułtuska, że nie będzie Specjalnej Strefy Ekonomicznej na gruntach wskazanych we wcześniejszej Uchwale Rady Miejskiej.
Radny Ireneusz Purgacz dopytywał panią asystent o kwestię specjalnej strefy ekonomicznej. Domaga się wglądu do uzasadnienia jakie Urząd Miejski otrzymał od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i wglądu do dokumentów.
Po raz kolejny świetnie przygotowani do sesji radni opozycji i w zasadzie milcząca koalicja.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fiks #1870037 | 83.28.*.* 30 lis 2015 21:55

    No i dobrze, bo widać op postach jakie jest zainteresowanie strefa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz