Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Korekta o 17 złotych

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Zmiany w planach dotyczyły kwoty 2 686 złotych, w tym 2 669 złotych dotycząca zmniejszenia kwoty na bariery architektoniczne. Środki te przeznaczono na dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny.

Rada Powiatu Pułtuskiego określiła zadania i wysokość kwot przypadających na ich realizację ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych na rok 2015. Zmiany w planach dotyczyły kwoty 2 686 złotych, w tym 2 669 złotych dotycząca zmniejszenia kwoty na bariery architektoniczne. Środki te przeznaczono na dofinansowanie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny. Natomiast – uwaga kwota 17 złotych z zakresu finansowania wydatków na instrumenty lub usługi rynku pracy.
Ogółem po zmianach na realizację zadań z zakresu zatrudniania i rehabilitacji zawodowej przeznaczono 134 183 złote, w tym na rozpoczęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesieniu wkładu do spółdzielni socjalnej przez osoby niepełnosprawne – 90 tysięcy złotych.

Na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej ogółem – 290 361 złotych. Składa się na to: 212 424 złotych na dofinansowanie zaopatrzenia sprzętu rehabilitacyjnego (min. przedmioty ortopedyczne); 39 266 złotych na dofinansowanie uczestnictwa osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w turnusach rehabilitacyjnych oraz dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych w związku z indywidualnymi potrzebami osób niepełnosprawnych.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB