Piątek, 28 lipca 2017. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Pultovia przegrywa w Łomży

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Na 2 minuty 47 sekund przed końcem meczu Pultovia prowadzi na wyjeździe z Łomżą 70:72. Gospodarze mają dobry fragment gry, ale na 1:16 przed końcem 75:75.

Pultovia po bardzo dramatycznym meczu przegrała na wyjeździe, w meczu III Ligi koszykówki z UKS Dziewiątka PWSIP Łomża 79:75.
Na 2 minuty 47 sekund przed końcem meczu Pultovia prowadzi z Łomżą 70:72. Gospodarze mają dobry fragment gry, ale na 1:16 przed końcem 75:75. Mateusz Gródek rzuca za trzy na 50 sekund przed końcem. Piłka odbija się od obręczy, walka na "tablicy"o piłkę i sędzia odgwizduje - piłkę dla Łomży przy proteście zawodnika Pultovi. Za chwilę akcja Łomży i na 28 sekund przed końcem wychodzą na prowadzenie 77:75. W odpowiedzi nieskończone punktami wejście na "kosz" Macieja Gregajtysa, ale piłka z boku. Akcja rozpoczęta, sędzia odgwizduje błąd kroków zawodnika Pultovi i na 9 sekund przed końcem Łomża ma piłkę. Gospodarze wznawiają grę z boku, faul Michała Lechmańskiego - osobiste wykonuje Łomża i na 6.8 sekundy przed końcem robi się 79:75. Wynik już nie uległ zmianie.
Pultovia była równorzędnym przeciwnikiem w tym meczu i miała swoje szanse na wygranie tego meczu.
Za tydzień Pultovia zagra już przed własną publicznością.