Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ruszkowski mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Padło wiele bramek, a o mistrzostwo praktycznie do samego końca walczyły dwie reprezentacje szkół: Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego i Zespół Szkół w Golądkowie.

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w halowej piłce nożnej szkół średnich odbyły się w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pułtusku. Do rywalizacji przystąpiły cztery reprezentacje szkół. Grano systemem każdy z każdym, w meczach 2x8 minut. Padło wiele bramek, a o mistrzostwo praktycznie do samego końca walczyły dwie reprezentacje szkół: Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego i Zespół Szkół w Golądkowie. W bezpośrednim meczu obu drużyn padł remis 2:2. Ruszkowski wcześniej pokonał 5:2 Prusa, a Golądkowo 6:1 Skargę.
Wszystko się rozstrzygnęło w ostatniej kolejce. Ruszkowski pokonał 7:1 Skargę, a Golądkowo wygrało 3:1z Prusem.
Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego, a o triumfie zadecydował suma bramek. Ruszkowski strzelił 14 bramek, a stracił 5, natomiast Golądkowo 11, straciło 4. Trzecie miejsce dla Prusa.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB