Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Romantyczna sesja Rady Powiatowej

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Można powiedzieć romantyczna sesja, a kto wie czy nie nawet historyczna. Nie wiem czy kiedyś była tak, "nastrojowa" sesja przy świecach.

Dziś odbyła się sesja Rady Powiatowej w Pułtusku. Sesja w związku z brakiem światła w całym Pułtusku odbyła się przy świecach. Można powiedzieć romantyczna sesja, a kto wie czy nie nawet historyczna. Nie wiem czy kiedyś była tak, "nastrojowa" sesja przy świecach. Tak pół żartem, pół serio - radni po ciemku podjęli uchwałę min. przystąpienia Powiatu Pułtuskiego do partnerskiej współpracy z gminami powiatu pułtuskiego w projekcie konkursowym w ramach RPO Województwa Mazowieckiego. Chodzi o typ projektu: "System wczesnego ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi" - który jak czytamy w uzasadnieniu projektu, daje powiatowi niepowtarzalną i być może jedyną szansę na zbudowanie Systemu Ostrzegania i Alarmowania o zagrożeniach na miarę XXI wieku.
Czytamy dalej, system zapewni alarmowanie, czyli natychmiastowe przekazanie sygnału informacyjnego o zagrożeniu skażeniem, skażeniu lub o sytuacji kryzysowej, które zaistniały na skutek katastrofy naturalnej lub awarii technicznej, działań terrorystycznych, zagrożenia wojennego lub wojny.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB