Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Brak światła przy Tysiąclecia i Jańskiego

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Ciemnica panuje przy ulicy Tysiąclecia w Pułtusku, od ronda w kierunku ulicy Bogdana Jańskiego. Z informacji jaką udało się uzyskać - przyczyną jest poważna awaria.

Ponownie "ciemnica" panuje wieczorową porą przy ulicy Tysiąclecia i ulicy Bogdana Jańskiego (ulica w kierunku pływalni). Latarnie akurat nie świecą przy obu przejściach dla pieszych - przy rondzie i przejściach dla pieszych, akurat tym - przy szkole.
Jak wiadomo w szkole jest system dwuzmianowy, więc trzeba zadbać, aby latarnie świeciły i zwiększały tym samym bezpieczeństwo pieszych.
To samo jeżeli chodzi o ulicę Jańskiego, gdzie z jednej strony mamy parkujących przy chodniku, a z drugiej wjazdy do garaży i samochody przyjeżdżając i odjeżdżające z pływalni. Warto i aż dziw, że o tym nie pomyślano zastanowić się również nad przejściem dla pieszych przy ulicy Jańskiego (od strony Pana Tadeusza) lub ograniczeniem prędkości. Jak wiadomo wielu mieszkańców z Pana Tadeusza i Ogrodów Mickiewicza chodzi tą trasą pieszo.
Warto również sprawdzić, co dzieje się i do jakiego stanu została doprowadzona (przy budowie domu - jeżdżące z zaopatrzeniem na budowę samochody) - droga miejska przy ulicy Jacka Soplicy. Kto zapłaci za doprowadzenie drogi do normalności?

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB