Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ugasili pożar domu

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Sześć zastępów straży pożarnej (JRG Pułtusk, OSP Pniewo, OSP Zatory i OSP Drwały) łącznie 24 strażaków brało w akcji gaszenia palącego się domu.

Jednostki straży pożarnych w dniach 9-15 listopada 2015 r. z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 9 zdarzeniach:

09 listopada
• Sześć zastępów straży pożarnej (JRG Pułtusk, OSP Pniewo, OSP Zatory i OSP Drwały) łącznie 24 strażaków ugasiło pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Mystkówiec - Szczucin gmina Zatory.
• Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) został zadysponowany do miejscowości Psary gm. Obryte, gdzie zapaliły się przewody elektryczne w budynku mieszkalnym.
11 listopada
• Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) wypompował wodę z zalanej piwnicy budynku mieszkalnego w Pułtusku przy ulicy Traugutta.
• Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) pomógł Policji w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia po dokonanym rozboju w Pułtusku przy ulicy Rynek.
• Dwa zastępy z JRG ( 8 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w Pułtusku na ulicy Granicznej. W wyniku dachowania samochodu osobowego poszkodowana została jedna osoba.

12 listopada
• Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) pomógł Pogotowiu Ratunkowemu w ewakuacji pacjenta z budynku mieszkalnego do karetki w Pułtusku przy ulicy Jana Pawła II.
• Dwa zastępy z JRG ( 8 strażaków) ugasiły pożar sadzy w kominie w budynku wielorodzinnym w Pułtusku przy ulicy Świętojańskiej.
13 listopada
• Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) została zadysponowany do pochylonego drzewa na drogę wojewódzką w miejscowości Pniewo gmina Zatory. Alarm okazał się fałszywy – nie stwierdzono zagrożenia.
14 listopada
• Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar sadzy w kominie budynku mieszkalnego w miejscowości Przemiarowo gmina Pułtusk. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, założeniu sita kominowego na komin, wybraniu nagromadzonego żaru z wyczystki kominowej i oddymieniu pomieszczenia.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB