Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Czujny radny

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Radnego Artura Milera zaniepokoił zapis w kwestii podatku od budynków gospodarczych. Radny mówi: 5,62 złotych od 1 metra kwadratowego powierzchni użytkowej, to dużo.

Istotny sprawę poruszył na posiedzeniu Komisji Budżetu i Finansów oraz Polityki Regionalnej Rady Miejskiej w Pułtusku, radny Artur Miler – wiceprzewodniczący Rady. Sprawiający wrażenie sennego radny, zachował dużą czujność nad podatkami.

Otóż radnego zaniepokoił zapis w kwestii podatku od budynków gospodarczych. Radny mówi: 5,62 złotych od 1 metra kwadratowego powierzchni użytkowej, to dużo. Jak ktoś ma na wsi np. stodołę czy oborę – to wyjdą olbrzymie kwoty? – pyta, czy czegoś w tym projekcie nie brakuje?
W odpowiedzi słyszy odpowiedzi od pani kierownik zajmującej się tą kwestią, że te kwestie są uregulowane ustawowo i gospodarstwa rolne są zwolnione z opłat od tego podatku.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB