Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

"Zrozumieć innych, czyli o wielokulturowości słów kilka"

Podziel się:

Warsztaty - "Zrozumieć innych, czyli o wielokulturowości słów kilka" - odbyły się w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.

Interesujące warsztaty odbyły się 12 listopada w Zespole Szkół im Bolesława Prusa w Pułtusku. Zajęcia przeprowadzone przez panią socjolog Aleksandrę Belinę oraz Sylwię Jędre z Centrum Międzynarodowej Wymiany i Wolontariatu.
Celem warsztatów było rozwinięcie kompetencji międzykulturowej uczniów, dotyczącej różnic kulturowych, postawy tolerancji dla niejednoznaczności i ciekawości poznawczej.
Podczas warsztatów młodzież pracowała z takimi pojęciami jak: uprzedzenie, stereotyp, dyskryminacja, edukacja międzykulturowa. Uczniowie mieli również okazję zdobyć wiedzę na temat swojej tożsamości, własnych uwarunkowań kulturowych i ich wpływu na postrzeganie świata.al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB