Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ma nową pracę

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Radny Rady Miejskiej w Pułtusku Adam Nalewajk został pracownikiem Zarządu Dróg Powiatowych w Pułtusku.

Radny Rady Miejskiej w Pułtusku Adam Nalewajk został pracownikiem Zarządu Dróg Powiatowych w Pułtusku.
Do zadań nowego pracownika będzie należało: prowadzenie spraw bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obrony cywilnej; współdziałanie z Dyrektorem przy koordynowaniu zimowego utrzymania dróg; prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem materiałowo-technicznym oraz konserwacją wyposażenia; odbiór faktur za zakupione materiały oraz świadczone usługi dla Zarządu Dróg Powiatowych w Pułtusku; przeglądy okresowe sprzętu i środków transportowych; rozliczanie zużycia paliw, oleju i smarów.
Tym samym radny dołączył do innej radnej - Beaty Kowalskiej, która też jest także pracownikiem tej jednostki.
Szkoda tylko, że o zatrudnieniu nowego pracownika - nic nie wie Starosta Pułtuski Jan Zalewski.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (23) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. rozum #1858716 | 83.6.*.* 16 lis 2015 12:55

  Dajcie chłopakowi spokój , jak mu załatwili ,to niech pracuje , a może będzie dobrym pracownikiem i szybko roboty się nauczy.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Brygada RR #1858245 | 94.254.*.* 15 lis 2015 17:08

   Kolejna osoba w ZDP, która nie zna sie na robocie - Kowalska, Kaczmarczych, Frejlich, teraz trzeba bedzie patrzec na raczki bo wrocila Kaminska, wiec chyba beda krecic niezle lody !

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. inter #1857641 | 87.207.*.* 14 lis 2015 13:54

   Załatwiona praca wcześniej ,bo jak Pan T.N wróci jako Starosta to będzie głupio.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Hern #1857626 | 94.254.*.* 14 lis 2015 13:25

   Przed wyborami samorządowymi wielu z "zwolenników" PiS szybko przeskoczyło do PSL. CO do PZPR w PiS, tak samo wielu jest w PSL. Pisowcy czy peselowcy w Pułtusku okazują się w większości nie ideowcami, a zwykłym barachłem na usługach partyjnych towarzyszy. Jedna z gorszych patologii to środowisko nauczycieli, którzy za etaciki lub posadki dyrektorskie są gotowi zmieniać poglądy z dnia na dzień. Dyrektorów szkolnych, możemy podziwiać do znudzenia, w każdych obchodach kulturalno-towarzyskich, aby tylko przypodobać się lokalnym partyjnym kacykom. Dalej do obsadzenia etacikami pcha się peselowska młodzieżówka z całego powiatu, plus załatwiający głosy w okresie wyborczym, za które obiecywana jest im praca, dla nich lub ich dzieci.

   Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. sad #1857290 | 83.28.*.* 13 lis 2015 20:30

   A ile było "transferów" z sld do pisu w Pultusku?Ktos to liczy wogole jeszcze?98 dwie radne przeszly z sld do owczesnego dajac wladze prawicy, 2002-2006 byla koalicja pis-psl do 2005 wiec nie bylo potrzeby transerow,w 2005 zerwano koalicje wiec trzeba bylo robic kolejny nabor co tez sie stalo 2006-10 pis mial samodzielna wiekszosc,ale i tak jedna pani za mianowanie na viceprzewodniczaca sie urarbowalap.s jeszcze 2 radnych wybranych z po zaraz po wyborach przystapila do spzp 2010-2014 No to juz nie trzeba przypominac bo bylo to niedawno wiec kazdy pamieta ten transfer Pomijam juz fakt,ze w szeregach Pultuskiego pisu jest czesc bylych cznokow pzpr

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (23)