Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Henryk Kowalczyk ministrem w rządzie Beaty Szydło

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Henryk Kowalczyk - szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów. Został tym samym jednym z najbliższych współpracowników przyszłej Premier Beaty Szydło. Teraz można tylko żałować, że Burmistrzem nie jest ktoś z PiS-u.

Jest duże zaskoczenie, poseł ziemi pułtuskiej Henryk Kowalczyk będzie bardzo bliskim współpracownikiem Premier Beaty Szydło. Można powiedzieć - prawą ręką. Został ministrem - Szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Inny poseł z naszego okręgu, Krzysztof Tchórzewski - Ministrem energetyki.

Organ pomocniczy Rady Ministrów i Prezesa Rady Ministrów, którego zadaniem jest inicjowanie, przygotowywanie i uzgadnianie rozstrzygnięć albo stanowisk Rady Ministrów lub Prezesa Rady Ministrów.

W skład Komitetu wchodzą:
- przewodniczący, powoływany i odwoływany przez Premiera spośród członków Rady Ministrów;
- sekretarze stanu w ministerstwach;
- Szef Kancelarii Premiera albo wyznaczony przez niego sekretarz stanu lub podsekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. swojak #1853893 | 178.42.*.* 9 lis 2015 16:36

    Jakoś ta teka do mnie nie przemawia.Podnieca się Pan ,że będzie najbliższym współpracownikiem Premier Szydło.Ale to premierostwo to ściema , karty rozdaje Prezes.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)