Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Szóstoklasiści gotują w murach Prusa

Podziel się:

Zespół Szkół im. B. Prusa w Pułtusku w dniu 4.11.2015 r. gościł uczniów klasy VI z Zespołu Placówek Oświatowych w Obrytem.

W murach Prusa zawitało szesnaścioro uczniów wraz z nauczycielami, którzy w ramach realizowanego programu Propagowanie zdrowego odżywiania i utrwalanie właściwych nawyków żywieniowych, pod czujnym okiem uczniów klasy II TŻb, przygotowywali potrawy wykorzystując surowce nie zawsze lubiane przez dzieci, takie jak: szpinak, jogurt naturalny, owoce mrożone, marchew, jabłka. Warsztaty kulinarne przygotowały nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: mgr inż. Anna Kmiołek-Gizara i mgr inż. Barbara Grąbczewska. Szóstoklasiści poznając techniki kulinarne sporządzili tort kanapkowy, kluski szpinakowe, kurczaka w sosie serowo-pieczarkowym, surówkę z marchwi, sok jabłkowo-marchwiowy oraz deser jogurtowo-truskawkowy.
Młodzi adepci gotowali z prawdziwą pasją, a potrawy okazały się niezwykle smaczne. Kto wie, może za klika lat uczniowie z Obrytego zawitają w murach pułtuskiego Zespołu Szkół, by rozwijać zaszczepione podczas zajęć pasje kulinarne.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB