Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zatrzymali dwóch nietrzeźwych

Podziel się:

Policjanci zatrzymali dwie osoby w stanie nietrzeźwości, które „wsiadły za kierownicę”. Akcję wspierali również funkcjonariusz Straży Miejskiej.

Świąteczny weekend na terenie powiatu pułtuskiego przebiegł w miarę spokojnie. Niestety nie obyło się bez zdarzeń na drodze oraz zatrzymanych nietrzeźwych kierowców.

Od 30 października do 2 listopada na terenie powiatu pułtuskiego trwała policyjna akcja „ZNICZ 2015”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, Prewencji, Wydziału Kryminalnego i Posterunków Policji w Pokrzywnicy i Świerczach dbali o bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego w pobliżu cmentarzy i dróg dojazdowych.
Podczas tych kilku dni odnotowano na terenie naszego powiatu cztery niegroźne kolizje oraz jeden wypadek drogowy.
Policjanci zatrzymali dwie osoby w stanie nietrzeźwości, które „wsiadły za kierownicę”. Akcję wspierali również funkcjonariusz Straży Miejskiej.
Dzięki pracy wszystkich służb oraz rozwadze kierowców świąteczny weekend przebiegł w miarę spokojnie.

Źródło:www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB