Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wybierali ofertę na DPS – dwukrotnie

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Starostwo Powiatu Pułtuskiego w zawiadomieniu o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty z 13 października 2015 roku poinformowano, że pismem z dnia 9 października 2015r., wykonawca odmówił podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie.

Rozstrzygnięto przetarg na budowę Domu Pomocy Społecznej – dokończenie budynku D na szpitalu przy ulicy Kwiatkowskiego w Pułtusku. Wicestarosta Beata Jóźwiak, 13 października 2015 roku poinformowała w Biuletynie Informacji Publicznej o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty - PHU BUDOMUR Sp. z o.o. Cena brutto jaką złożyła firma wynosi:
1 874 360,52 złotych brutto.

Natomiast 2 października 2015 roku rozstrzygnięto tenże przetarg, w którym zgłoszono cztery oferty. Wysoko punktowana była cena i termin wykonania.
Wybrano najkorzystniejszą ofertę Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowlane HOLDER BUD i Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe COMPLEX BUD – PARTNER, które otrzymało 90,84 punkty na co składało się: cena – 70 i termin wykonania – 16,67 i rękojmia – 4,17. Natomiast cena brutto jaką zaproponowało konsorcjum – 1 394 966 złotych.

Drugą najlepiej ocenioną ofertę złożyła firma PHU BUDOMUR Sp. z o.o – 82,1 punktów (cena 52,1 – termin wykonania 25 – rękojmi 5).

W zawiadomieniu o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty z 13 października 2015 roku poinformowano, że pismem z dnia 9 października 2015r., wykonawca odmówił podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB