Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Mamy nowy chodnik

Podziel się:

Chodnik stanowi estetyczną oprawę posesji zajmowanej przez Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 oraz budowanego żłobka.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. zrealizowało, wspólnie z podwykonawcą z Pułtuska, przebudowę chodnika wraz z wjazdami na ulicy Krajewskiego w Pułtusku. Gwoli ścisłości, kostka na wjeździe do żłobka ułożona będzie wraz z zakończeniem prac budowlanych, a to dlatego, że teraz jest nieustanny ruch ludzi i pojazdów. Powierzchnia chodnika z wjazdami do posesji, to 236 metrów kwadratowych.
Wcześniej pracownicy PPUK Sp. z o.o. wykonali szereg prac przygotowawczych do tej inwestycji. Chodnik stanowi estetyczną oprawę posesji zajmowanej przez Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 oraz budowanego żłobka.
W ubiegłym tygodniu pracownicy PPUK Sp. z o.o. zajmowali się, między innymi, porządkowaniem rejonów przycmentarnych oraz mogił żołnierskich w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych.

Zbigniew Tołłoczko
Rzecznik Prasowy Spółek Gminy Pułtusk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB