Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Paliła się latarnia

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Strażacy w zeszłym tygodniu ugasili pożar latarni w Pułtusk oraz usuwali skutki kolizji drogowych.

Jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego od 26 października do 1 listopada uczestniczyły w 7 zdarzeniach:

27 października
• Jeden zastęp z JRG (6 ratowników) usunął skutki kolizji dwóch samochodów dostawczych na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Gzowo gm. Pokrzywnica. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.
• Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar latarni w Pułtusku przy ul. 17 Sierpnia.
28 października
• Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) i jeden zastęp z OSP Pniewo (5 ratowników) usunęły skutki kolizji drogowej w miejscowości Pniewo gm. Zatory. W zdarzeniu poszkodowany został kierowca samochodu ciężarowego, który został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.
31 października
• Dwa zastępy z JRG (9 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 571 w miejscowości Płocochowo. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.
01 listopada
• Jeden zastęp z OSP Szyszki (4 strażaków) ugasił pożar śmietnika przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Szyszki gm. Gzy.
• Jeden zastęp z OSP Pniewo (6 strażaków) ugasił pożar śmietnika kontenerowego przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Pniewo gm. Zatory.
• Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar samochodu osobowego w miejscowości Gładczyn gm. Zatory.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB