Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Pasowanie w Szkole Podstawowej na Popławach

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Pięknie wystrojonych 60 "maluszków" i 100 pierwszoklasistów złożyło ślubowanie w Szkole Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku. Na ich twarzach widać było wielkie przejęcie i radość.

Ponad 100 uczniów pierwszych klas i 60 "maluszków" uczących się w klasach "O" Szkoły Podstawowej im. majr. Henryka Sucharskiego, podczas uroczystej akademii złożyło ślubowanie. Pasowania pierwszoklasistów dokonała pani Dyrektor Krystyna Estkowska, a uczniów zerówek - Zastępca Dyrektora pani Halina Grzesiak.
W uroczystościach uczestniczyła Zastępca Burmistrza Róża Krasucka i Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Piotr Karkowski, którzy przekazali prawowitym uczniom upominki.

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB