Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ślubowanie pierwszaków w Trójce

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku - są już uczniami. We wtorek odbyło się uroczyste ślubowanie. Każdy z pierwszaków zwyczajem "rycerskim" został pasowany piórem przez panią Dyrektor Izabelę Trzcińską.

Wszystkie pięć klas pierwszych wyszło wraz ze swoimi wychowawczyniami na główną scenę, pięknie przystrojoną dekoracją. Tam pani Dyrektor Izabela Trzcińska piórem namaściła ich na uczniów. Każdy z nich od swojej wychowawczyni otrzymał legitymację. W uroczystości uczestniczyła również pani Róża Krasucka - Zastępca Burmistrza oraz Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego - Piotr Karkowski.
Po części oficjalnej, poczęstunek w salach i zabawa na sali sportowej.alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB