Niedziela, 21 stycznia 2018. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Wygrana Nadnarwianki U-19 Pułtusk

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Nadnarwianka U-19 Pułtusk pokonała na własnym boisku w meczu Ligi Okręgowej Tęczę Ojrzeń, 3:1. Wielkie brawa za ten mecz należą się wyłącznie Tęczy. Goście przyjechali do Pułtuska w dziesięcioosobowym składzie. Wyszli na murawę i walczyli przez pierwszą połowę, jak równy z równym. Więcej, nawet do przerwy prowadzili 1:0 po strzale z rzutu wolnego z około 20 metrów.
Gospodarze mieli swoje sytuacje, sam Artur Żmijewski zmarnował dwie wyśmienite sytuacje.
W drugiej połowie Nadnarwianka atakowała, a goście próbowali kontrować. Bartosz Smogorzewski strzałem z około 25 metrów strzelił wyrównująca bramkę. Potem dwie bramki dołożył Artur Żmijewski i mecz skończył się zwycięstwem gospodarzy.
Raziła w meczu skuteczność Nadnarwianki i bardzo słaba gra w środku pola dwójki doświadczonych pomocników, a także bardzo mało składnych akcji zespołowych.
Sam Artur Żmijewski mógł w meczu i powinien strzelić z pięć bramek. Najlepszym na boisku zawodnikiem był bramkarz zespołu gości - Daniel Gburzyński.

Skład Nadnarwianki: Aleksander Dobrosielski – Jakub Wiśniewski, Bartosz Stopka, Bartosz Smogorzewski, Olaf Wałowski – Michał Pachocki, Patryk Zalewski, Adrian Zych (od 70 minuty Szymon Bierdziński), Jarosław Pazdrąg (od 30 Tomasz Boligłowa), Artur Żmijewski – Mateusz Woźniak