Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Mistrzostwa w piłce halowej dziewczyn

Podziel się:

W rywalizacji wzięło udział pięć reprezentacji szkół. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych zostały rozegrane w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach. Mistrzyniami zostały uczennice
Społecznej Szkoły Podstawowej w Gzach, której opiekunem jest pan Paweł Zaremba.
Wicemistrzostwo dla Szkoły Podstawowej w Winnicy, której opiekunem jest pani Izabela Skrzecz, a trzecie miejsce wywalczyły podopieczne pana Pawła Zacharskiego ze Szkoły Podstawowej w Ciskach.

W rywalizacji wzięło udział pięć reprezentacji szkół. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Koordynatorem zawodów był pan Paweł Zaremba. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.

Skład SSP Gzy: Dominika Jackiewicz, Aleksandra Chmielewska, Wiktoria Tetwejer, Natalia Konopka, Anna Rzeczkowska, Kamila Gołębiewska, Katarzyna Nawrocka.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB