Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Podziel się:

Tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Karier brzmi: „Poznaj swojego doradcę kariery!”. Zespół Szkół im. B. Prusa po raz kolejny włączył się aktywnie w tą inicjatywę.

Zespół Szkół im. B. Prusa po raz kolejny włączył się w Ogólnopolski Tydzień Kariery. Celem tej dorocznej akcji było inspirowanie inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Organizatorem akcji w szkole była Pani Grażyna Sitek - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.
Tegoroczne hasło OTK brzmi: „Poznaj swojego doradcę kariery!”.

W ramach tej akcji młodzież uczestniczyła w warsztatach poprowadzonych przez:
- Panią Agnieszkę Kowalską – doradcę zawodowego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pułtusku (21.10.2015 - klasa I technik organizacji reklamy)
oraz
- Panią Agnieszkę Wrzeszcz - doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku (21.10.2015 - klasa III technik organizacji reklamy i klasa II technik żywienia).
Warsztaty te umożliwiły młodzieży odkrywanie własnych zasobów i projektowanie kariery.

Kolejnym etapem Tygodnia Kariery było wyjście ( 23.10.2015) uczniów klasy IV technik handlowiec do Biura Rachunkowego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu prowadzącej Pani Beaty Prokop – księgowej, dociekliwi zadawali pytania.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB