Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Straż w akcji

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w dniach 19 – 25 października w 3 zdarzeniach.

Jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w dniach 19 – 25 października w 3 zdarzeniach:

19 października
• Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) został zadysponowany do mieszkania w budynku wielorodzinnym, w którym czujka wielogazowa sygnalizowała substancje szkodliwe w powietrzu. Ratownicy po przeprowadzonym badaniu detektorem wielogazowym nie stwierdzili zagrożenia. Ustalono, że przypuszczalną przyczyną zadziałania czujki było rozpylenie lakieru do włosów przez użytkownika lokalu.

22 października
• Dwa zastępy: jeden z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Świercze (4 strażaków) zostały zadysponowane do miejscowości Kowalewice Nowe gm. Świercze, gdzie miało dojść do pożaru skrzynki elektrycznej na budynku mieszkalnym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Straży Pożarnej zastano osmoloną skrzynkę elektryczną na budynku mieszkalnym i nie stwierdzono oznak pożaru. Na miejsce zostało zadysponowane Pogotowie Energetyczne. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

24 października
• Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) i jeden zastęp OSP (6 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 61, w którym doszło do potrącenia pieszego. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było wtargnięcie starszego mężczyzny na drogę. Po natychmiastowej resuscytacji przeprowadzonej przez świadków zdarzenia, następnie przez ratowników PSP przybyły na miejsce lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB