Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Modernizacja ciepłowni

Podziel się:

Pierwszy kocioł spalania z nowym systemem odpylania został przekazany do eksploatacji - od tygodnia pracuje w ruchu technologicznym. Rozruch drugiego kotła spalania, obecnie modernizowanego, nastąpi przy większym spadku temperatury zewnętrznej.

W ciepłowni przy ul. Kolejowej 8, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółki z o.o. w Pułtusku, trwa montaż urządzeń podstawowych odpylacza drugiego kotła spalania, po czym instalowane będą szafy sterownicze i automatyka.
Pierwszy kocioł spalania z nowym systemem odpylania został przekazany do eksploatacji - od tygodnia pracuje w ruchu technologicznym. Rozruch drugiego kotła spalania, obecnie modernizowanego, nastąpi przy większym spadku temperatury zewnętrznej. Będzie to prawdopodobnie około połowy listopada br. Przewiduje się, że pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku prace związane z kompleksową modernizacją ciepłowni zostaną zakończone, ale już teraz do atmosfery trafia czterokrotnie mniej pyłów, jak dotychczas.

Zbigniew Tołłoczko
Rzecznik Prasowy Spółek Gminy Pułtusk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB