Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Pułtuszczanie na Maratonie Poznańskim

Podziel się:

Marcin Jaworski trasę ponad 42 km pokonał w 3:28.41, Rafał Darkowski w 3:57.08 i Jerzy Szczepankowski w 4:48.51. Warto podkreślić, że pan Marcin biega od maja tego roku i jest to jego drugi maraton. Pan Rafał biega od 2 lat, a pan Jerzy od 3 lat.

Pułtuszczanie Marcin Jaworski, Rafał Darkowski i Jerzy Szczepankowski wystartowali 11 października w 16 PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza (byłego aż do śmierci w 2009 roku Wiceprezydenta Poznania, 15 czerwca 2007 otrzymał z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w walce o niepodległość Polski i demokrację) – wielce zasłużonego dla sportu w Poznaniu.

Maraton poznański jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą sportową. W tegorocznym wystartowało ponad 7 tysięcy biegaczy. Trasa liczy 42,195 km. Towarzyszą maratonowi biegi na 10,6 km – Bieg Przemysława i Bieg Maltański na 5,2 km, które odbywają się dzień wcześniej.

Niesamowitą sztuką jest ukończenie takiego maratonu. Do takiego startu przygotowania trwają długo.
Pułtuscy przedstawiciele w Maratonie Poznańskim dobiegli i to z dobrymi czasami.

Marcin Jaworski trasę ponad 42 km pokonał w 3:28.41, Rafał Darkowski w 3:57.08 i Jerzy Szczepankowski w 4:48.51.
Warto podkreślić, że pan Marcin biega od maja tego roku i jest to jego drugi maraton. Pan Rafał biega od 2 lat, a pan Jerzy od 3 lat.
Wielkie brawa. Życzymy dalszych udanych startów.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB