środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Najpierw pili, potem jeden dźgnął nożem

Podziel się:

Podczas kłótni w jednym z mieszkań w Pułtusk młody mężczyzna ugodził nożem swojego kolegę. Funkcjonariusze oraz prokuratura wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

W sobotnią noc w jednym z pułtuskich mieszkań doszło do awantury między dwoma kolegami. Podczas picia alkoholu wywiązała się kłótnia. Jeden z mężczyzn, 20-latek, niespodziewanie wziął nóż z kuchni i ugodził kilkakrotnie swojego kompana. Następnie najprawdopodobniej usiłował także podciąć mu gardło.


22-letni mężczyzna o własnych siłach wydostał się z mieszkania. Zaalarmował swoich najbliższych, którzy natychmiast udzielili mu pomocy i zawiadomili policję. Mężczyzna trafił do szpitala z ranami kłutymi oraz raną ciętą szyi. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu godzinach od zdarzenia został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś prokurator przedstawił ma zarzut usiłowania zabójstwa. Za próbę odebrania życia innej osobie grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.


Autor: sierż szt. Alicja Bobińska/RJ

Źródło:www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB