środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Odnowili pomnik

Autor zdjęcia: www.zatory.pl

Podziel się:

Gmina otrzymała 12 tysięcy złotych dotacji z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego na odnowienie Grobu Nieznanego Żołnierza. 9 586 złotych wynosił wkład własny gminy.

Odnowiono Grób Nieznanego Żołnierza w Zatorach. Wykonane zostały prace polegające na: demontażu pomnika z lastryko, odtworzeniu nowego pomnika z granitu, montażu krzyża, montażu Godła Polski, wykonaniu napisu upamiętniającego i ułożeniu kostki wokół pomnika.
Gmina Zatory otrzymała 12 tysięcy złotych dotacji z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, a 9 586 złotych wynosił wkład własny gminy.
Miejmy nadzieję, że Uroczystości Odzyskania Niepodległości przez Polskę – będą także obchodzone w Gminie Zatory pod odnowionym pomnikiem.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB