Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Dachowanie w Dzierżeninie

Podziel się:

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj w Dzierżeninie. Kierujący Skodą aby uniknąć zderzenia czołowego, wpadł do przedrożonego rowu i dachował. Nikomu nic się nie stało.

Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze K 61 doszło do zdarzenia drogowego. W miejscowości Dzierżenin pojazd jadący w kierunku Pułtuska zaczął wykonywać manewr wyprzedzania bez uprzedniego upewnienia się czy nie będzie stwarzał zagrożenia. Kierujący Skodą Fabią ,który jechał z naprzeciwka w stronę Warszawy widząc jadące na „czołówkę” auto, zaczął hamować. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Kierowca, który nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia pułtuska policja.

sierż. szt Alicja Bobińska, KPP Pułtusk


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB