Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Najlepsze młode piłkarki są w Zatorach

Podziel się:

Turniej ciężki, ale dziewczyny grały z determinacją, zaangażowaniem i pełną pasją. Mistrzyniami Powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zatorach.

Interesująca była rywalizacja o Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego w piłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych. Reprezentacje zmierzyły się w turnieju na obiekcie „Orlika” w Zatorach. Grano systemem każdy z każdym. Koordynatorem zawodów był Andrzej Wiśniewski.

W rywalizacji niestety wzięło udział tylko pięć zespołów: Szkoła Podstawowa im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym, Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie, Szkoła Podstawowa w Ciskach, Szkoła Podstawowa w Zatorach.
Wielka szkoda, że do rywalizacji nie przystąpiły Szkoły Podstawowe z Pułtuska, ale nieobecni nie mają racji.
Turniej ciężki, ale dziewczyny grały z determinacją, zaangażowaniem i pełną pasją. Mistrzyniami Powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zatorach. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zatorach
Skład: Anna Mięgoć, Wiktoria Denis, Julia Łada, Julia Kowalska, Monika Zawadzka, Gabriela Balcerzak, Amelia Opalach, Julia Jeż, Ola Makowska.

II miejsce
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy
Skład: Marta Kowalewska, Natalia Kaczmarczyk, Dominika Wultańska, Karolina Puchalska, Julia Stopka, Julia Zadrożna, Weronika Kryk, Zuzanna Wiśniewska, Natalia Szczęsna, Natalia Piotrowska, Julia Warda, Karolina Przybyszewska, Karina Ołtarzewska.

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie
Skład: Joanna Wal, Aleksandra Skowrońska, Dagmara Moczulska, Maria Rosocha, Blanka Grzyb, Kornelia Koziatek, Wiktoria Fajkowska, Oliwia Pawlak

IV-V miejsca:
Szkoła Podstawowa Ciski: Weronika Samsel, Julia Dyga, Wiktoria Aksamitowska, Patrycja Nasiadka, Joanna Ickiewicz, Karolina Ciszkowska.
Szkoła Podstawowa Pobyłkowo: Małgorzata Malinowska, Blanka Jaskulska, Klaudia Mieciek, Julia Pozorek, Julia Janiszewska, Natalia Gródek, Karolina Jeż, Patrycja Leleń.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB