Czwartek, 27 lipca 2017. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Młode Orły U-10 wygrywają w Nowym Mieście

Podziel się:

Pułtuszczanie mimo braku gry na sztucznej murawie, pokazali bardzo dojrzałą piłkę. Przeprowadzali szybkie i składne akcje. Zdobywali piękne bramki. Zaangażowanie, nieustępliwość, ambicja i gra zespołowa spowodowały, ze Młode Orły odniosły wszystkie zwycięstwa.

Młode Orły U-10 Pułtusk tej rundy jesiennej zmierzyły się w ostatni turnieju Ligi Orlika. Gospodarzem zawodów piłkarskich było Nowe Miasto i zespół Wkra Andzin.

Podopieczni Michała Sępławskiego pokonali w pierwszym meczu Wkrę Andzin 2:0. Bramki dla Młodych Orłów strzelili Maciej Saletra w 10 minucie i Mateusz Kaźmierczak w 18 minucie.

Następnym przeciwnikiem był PAF Płońsk. Pułtuszczanie wygrywają 3:1 po dwóch golach Mateusza Kaźmierczaka i jednej Macieja Saletry.

W ostatnim swoim meczu Ligi Orlika, Młode Orły pokonują inny Płoński zespół - Football School Płońsk 4:2. Bramki dla pułtuszczan ponownie strzelili Mateusz Kaźmierczak (16, 20 minuta), Maciej Saletra w 9 minucie i Michał Kornacki w 15 minucie meczu.

Skład Młodych Orłów: Bartosz Pietrzykowski, Norbert Górniak – Michał Kornacki, Michał Mieszkowski, Mateusz Kaźmierczak, Oliwier Gorczyński, Szymon Chapnik – Maciej Saletra, Jakub Górecki, Bartosz Jaworski, Mateusz Żołnierzak, Michał Drzewiecki, Gracjan Lachowski, Patryk Łada, Szymon Zawada

Trenerzy: Michał Sępławski i Mirosław Tkaczyk